Yeni makyajlı Citroen Berlingo Türkiye fiyatı belli oldu!

Citroen, geçtiğimiz yılın sonunda sevilen hafif ticari aracı Berlingo’yu yenileyerek 2024 modelini tanıttı. Bugün de Türkiye fiyatı açıklandı. İşte Citroen Berlingo Van ve Berlingo Kombi Türkiye fiyatı…

Citroen Berlingo Van ve Berlingo Kombi Türkiye fiyatı

Yeni Berlingo, Citroen’in yeni tasarım kimliğini yansıtan modern ve iddialı bir görünüme sahip. Yeni nesil LED farlar ve nispeten kapalı bir ön panjur, araca şık bir görünüm kazandırırken, arkada büyük bir değişim olmadan dikey aydınlatmalar ve Citroen yazısı dikkat çekiyor.

İç mekanda ise modern bir yaşam alanı sunuluyor. Tam dijital gösterge paneli, 10 inç boyutunda bilgi-eğlence ekranı, kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto desteği ile kablosuz şarj pedi, yeni Berlingo’nun öne çıkan özelliklerinden. Yük taşıyacak kullanıcılar için arka koltuklar tamamen yatırılabiliyor.

Citroen, yeni Berlingo’da konforu ön plana çıkarıyor. Segmentinde ilk kez sunulan Citroën Advanced Comfort koltuklar, benzersiz bir konfor seviyesi vadediyor. Kullanıcı dostu kabin, işlevselliği ve yeni renkler ve malzemelerle zenginleştirilmiş.

Yeni Berlingo, pratikliği ve geniş kabiniyle çok yönlü ve aktif bir yaşam sürenler için ideal. 775 litreye ulaşan bagaj hacmi (arka pandizot altındaki hacim), modüler yapısı ve genişliği ile her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Elektrikli camlara sahip iki büyük sürgülü yan kapı ise Berlingo’ya erişimi kolaylaştırıyor.

Yeni Berlingo’nun en dikkat çekici özelliklerinden biri de bagaj kapağından bağımsız açılabilen arka cam. Bu özellik, küçük eşyaların bagaj kapağını açmadan 25 kg’a kadar yük taşıyabilen arka pandizota veya Modutop saklama bölmesine kolayca yerleştirilmesini sağlıyor.

Citroen Berlingo Van Türkiye fiyatı:

  • Feel MT: 860 bin TL
  • Feel Bold MT: 950 bin TL
  • Feel Bold EAT8: 1 milyon 20 bin TL

Citroen Berlingo Kombi Türkiye fiyatı:

  • Feel Bold MT: 1 milyon 90 bin TL
  • Feel Bold EAT8: 1 milyon 175 bin TL
  • Shine EAT8: 1 milyon 275 bin TL
  • Shine Bold EAT8: 1 milyon 350 bin TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir