PEPE Coin ve Bu 4 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!

Arbitrum on-chain DEX Predy Finance bir saldırıya uğradı. Maple Finance, rehin altyapı sağlayıcısı Figment ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Wintermute, Binance’e yaklaşık 105,144 milyar PEPE Coin yatırdı. Ve daha fazlası…

PEPE Coin ve bu 4 altcoin’den haberler var!

Predy Finance bir saldırıya uğradı, kayıp var!

CyversAlerts izlemesine göre Arbitrum on-chain DEX Predy Finance bir saldırıya uğradı. On-chain dedektif, DEXin yaklaşık 464.000 dolar kaybettiğini bildirdi. Hacker, şu anda çaldığı fonların 100 ETH’si (yaklaşık 293.000 dolar) ETH main-net’e aktarmış durumda. CyversAlerts’a göre saldırgan, bu fonları 0XeDe4 ile başlayan adreste depoladı. Kalan 217.000 dolar değerindeki WETH’yi ise saldırgan hala 0X76b0 ile başlayan cüzdanında saklıyor.

Re, Avalanche açık uçlu reasürans fonunu piyasaya sürdü

RWA platformu Re, Avalanche (AVAX) ağını kullanan ilk açık uçlu reasürans fonunu açtı. Fonun ilk yatırımcıları arasında 15 milyon dolarlık hibe ile bir kripto para birimi sigorta alternatif sağlayıcısı olan Nexus Mutual; ve RWA’ya odaklanan, ancak daha küçük mevduatlara sahip Ava Labs’ın Vista Fonu (Avalanche’ın ekosistem geliştirme organizasyonu) yer alıyor.

Maple Finance, Figment ile iş ortaklığı yapıyor

Dijital varlık kredi platformu Maple Finance, rehin altyapı sağlayıcısı Figment ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Maple Finance, Figment’in kurumsal düzeydeki rehin hizmetlerinden yararlanacak. Böylece, dijital varlık kredilerinin evi olma konumunu daha da pekiştirecek. Bu işbirliği, dijital varlıkların stake edilmesine olanak tanıyor ve borç veren ödüllerini artırıyor. Ayrıca, kredi dağıtımı sırasında sermaye verimliliğini artırarak borçlulara daha rekabetçi borçlanma oranları sağlıyor.

Wintermute, Binance’e yüklü miktarda PEPE Coin yatırdı

On-chain izleyicilere göre Wintermute, Binance’e yaklaşık 105,144 milyar PEPE Coin yatırdı. Bu miktarın ABD doları karşılığı yaklaşık 1,1688 milyon dolar.

PEPE Coin işlem hacimde %300 artış gösterdi

Bu arada, meme coin manianın ortasında popüler meme coin’i PEPE Coin patlama yaşadı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere PEPE Coin, fiyat ve işlem hacminde hızla yükseldi. CoinMarketCap verilerine göre, PEPE işlem hacminde %322’lik kayda değer bir artış yaşadı. Böylece, son 24 saat içinde PEPE coin işlem hacmi %322 artarak 2,76 milyar dolara ulaştı. Faaliyetteki bu benzeri görülmemiş artış, PEPE’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştığı destansı bir fiyat artışına eşlik ediyor. PEPE’nin piyasa değeri 4,46 milyar dolara yükselerek Uniswap’i geride bıraktı. Böylece, piyasa değerine göre en büyük 23. kripto para birimi haline geldi. PEPE’nin işlem hacimlerindeki artış, yatırımcı ilgisinde ve piyasa faaliyetlerinde bir artışa işaret ediyor.

SHIB balinaları yeniden uyanıyor

Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte büyük işlemlerde 1,5 trilyon SHIB tokeninin hareket ettiğini gördü. Balina seviyesindeki bu işlemler, son 48 saat içinde piyasada gördüğümüz önemli hacim artışının ortasında gerçekleşti. Analistlere göre, Shiba Inu nihayet tersine dönüş moduna girmeye çalışabilir. Bu işlemlerde önemli rol oynayanlar arasında Binance, Coinbase, Kraken, Gate.io ve Robinhood gibi büyük borsalar yer alıyor. SHIB işlemlerinin hacmi, milyonlarca dolar değerinde 42,6 milyar SHIB ile 397 milyar SHIB arasında değişiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir